Home » O nas

O nasSpolečnost Arabeska je největší výrobce hliníkových reklamních vitrín v Polsku. Naše výrobky jsou založeny na novém systému hliníkových profilů. Máme vlastní výrobní matice což znamená, že každý model je vyhrazený a bezkonkurenční kdekoli jinde. Neustále se snažíme naši nabídku rozšiřovat při zachování konkurenceschopné ceny a vysoce kvalitních výrobků.

V naší nabídce jsou vnitřní, venkovní vitríny, které se vyznačují vysokou odolností proti všem povětrnostním vlivům, stejně jako různé tabule a vitríny. Výrobek společnosti Arabeska může být zavěšen na zeď nebo plot. Nabízíme také samostatné prvky nosné konstrukce.

Naše nabídka je zaměřena především na společenství bytů a bytová družstva, správce majetku, stejně jako kanceláře, úřady, školy a kostely. Díky své univerzálnosti se skvěle hodí na každé místo.

Arabeska je rodinný podnik s bohatou tradicí a historií, působící v oboru již od roku 1982. Ponad Více než 30 let zkušeností ve výrobě hliníkových reklamních vitrín nám umožňuje provádět naši práci100% profesionálně. Dlouhodobě se podílíme na spolupráci s mnoha polskými soukromými a veřejnými firmami.

nahoru
Kontakty
P.H.U-P "Arabeska"
85-181 Bydgoszcz, Poland
ul. Rypińska 18
tel.: +48 52 322 39 88
e-mail: sales@arabeska-vitriny.cz
Powered by: simk